Mandag den 20. juni klokken 19.00 inviterer Norsk Oversetterforening til opplesningsstafett i Rådhusgata 7. Denne gangen kan du selv være med og bidra med en tekst, gjerne en fersk eller morsom eller spesielt vanskelig en. Vi ønsker bare en smakebit, maksimalt 10 minutter.

Noen har allerede meldt seg som opplesere, og vi vil få høre tekster av Eugénio de Andrade, Anne Enright, José Régio, William Trevor og Lisa Williamson. Kanskje blir det også noen egenskrevne tekster fra et av våre medlemmer.

Du må gjerne melde fra på forhånd til hildelyng@yahoo.com, men vi setter også av litt tid til spontanopptredener. Og har du ikke en tekst du vil dele, er du selvfølgelig like hjertelig velkommen!

Det blir som vanlig lett servering.

Velkommen!

Vertskap er Bård Kranstad, Hilde Lyng og Hege Mehren